Oleme Eesti Metsameister OÜ-ga koostööd teinud ettevõtte algusest saati. On tõeliselt värskendav kohata Eesti metsandusettevõtete seas organisatsiooni, kelle põhiliseks eesmärgiks on kliendi rahulolu, mitte kohene rahaline kasum – kvaliteet enne kvantiteeti. Selline tulevikku vaatav sihikindel majandamine tagab jätkusuutlikkuse. Meie kogemusel on infovahetus olnud kiire ja asjaajamine täpne ning diskreetne. Pika ja eduka koostöö terviseks!
Kaido Koppel, Bronx Wood OÜ juhataja
Joeliga suhtlemist kiidaksin kõige rohkem, ta sättis kõik korda ja jättis väga positiivse mulje! Rahasummaga jäin rahule ning üldiselt läks kõik libedalt. Kindlasti teeksin ise veel koostööd ja soovitaks Eesti Metsameistrit ka oma tuttavatele.
Aarne Lahe, metsaomanik
Kõik meeldis! Asjaajamine oli eriti kiire ning rahasummaga jäin rahule. Olen juba Eesti Metsameistrit soovitanud oma tuttavatele ning teeksin ka ise edaspidi koostööd. Kogu tehingu protsess käis kiiresti ning kõik oli arusaadav. Väga meeldiv koostöö!
Elli Kasearu, maaomanik
Meie koostöö Eesti Metsameister OÜ-ga on meeldiv näide sellest, kuidas kodumaised ettevõtted metsaomanikule parima lõpptulemuse saavutamise nimel väed ühendavad. Ehkki võiksime vaadelda üksteist kui konkurente, oleme tänaseks tihedad koostööpartnerid. Pidevalt kasvavad mahud ja soovitustele toetudes kasvav kliendibaas näitab, et Eesti Metsameister teab, mida teeb ning on siin, et jääda. Tänu asjaajamise läbipaistvusele, konsulentide professionaalsusele ning infovahetuse kiirusele on Eesti Metsameister meie näol leidnud pikaajalise partneri.
Erko Soolmann, Metsahaldur OÜ, metsamajanduse juht
Soovisin ammu juba müüa oma osa kinnistust ning Eesti Metsameister tegi väga hea pakkumise! Notaris sujus kõik meelepäraselt ning suhtlus Indrekuga oli samuti hea. Kindlasti soovitaksin Eesti Metsameistrit oma tuttavatele.
Ahto Jõhvik, maaomanik
Oliveriga oli väga meeldiv suhtlus, ta ei surunud midagi peale ning alati helistas kokkulepitud aegadel ja oli selgesõnaline. Kõik oli professionaalne ning toimus kiiresti. Kogu protsess oli väga usaldusväärne ja läbipaistev. Kindlasti soovitan Eesti Metsameistrit tuttavatele.
Tiiu Pärnits, metsaomanik
Ma olin pakutava hinnaga rahul, kuid mis peamine, kõik oli väga hästi organiseeritud. Ma tõepoolest ei uskunud, et mul nii vähe toimetamist on. Alati kui ma helistasin, võtsite ilusti vastu ja tervitasite viisakalt. Mul oli ka teisi pakkujaid, kes küll lubasid aidata ja toimetada, kuid ma olen eluaeg olnud iseseisev ja tahan ise enda otsuseid teha.

Arutasin ka lastega otsuse läbi ja nemad ütlesid, et mis siis viga tehingut teha, kui kõik toimetused tehakse samm-sammu haaval minu eest ära ja mul pole vaja muud teha, kui notarisse kohale ilmuda. Müüksin ka teist korda enda maa Teile.

Malle Kitsing

Kas Te olete kasutanud meie teenuseid?
Saatke tagasiside!

Nimi

E-post

Tagasiside