fbpx

Algab viljelusvõistlus

Baltic Agro, Scandagra Eesti, Maamajandus ning Eesti põllu- ja maamajanduse nõuandeteenistus kuulutavad välja järjekordse viljakasvatajate võistluse.

Ürituse eesmärk on leida eeskujusid, ideid ja kogemusi, kuidas suurendada teravilja- ja rapsikasvatuse kasumlikkust Eestis.

Järjekorras üheteistkümnendal viljelusvõistlusel saab panna proovile oma teadmised ja oskused nii teraviljade kui õlikultuuride saagikuse ja tulukuse kategoorias.

Selleks, et osaleda, tuleb viljakasvatajal valida välja oma parim põld, mille pindala on vähemalt 5 ha. Osaleda võib mitme erineva kultuuriga. Kasvuperioodi lõpuks tuleb deklareerige võistluspõllul tehtud kulutused.

Erapooletud eksperdid tutvuvad võistlusele esitatud põldudega ja nendel rakendatud agrotehniliste võtetega juulis ning osalevad hiljem ka saagikuse ja kvaliteedi määramisel. Aasta lõpul toimuval seminaril arutatakse tulemusi ja kogemusi.

Oma osalusest teatage Maamajanduse toimetusse hiljemalt 31. maiks e-postiga heiki.raudla@maaleht.ee või telefonil 661 3380.

Korraldajad jätavad endale õiguse teha võistlusele registreerunud põldude vahel valik lähtuvalt põllukultuuride ja maakondade esindatusest.

 

TASUTA HINNAPÄRING