Eesti Metsameister toetab

Eesti Metsameistri tiim toetab nii looduses kui ka ühiskonnas printsiipi, et kus võimalik, seal tuleb ka midagi tagasi anda. Oma tegutsemisaja jooksul oleme toetanud abivajavaid peresid, et sealt sirguksid tugevad, targad ja terved lapsed. Tervis on meie jaoks elutähtis osa ka terve ülejäänud elu jooksul. Seetõttu toetame aktiivseid eluviise läbi erinevate toredate spordiprojektide ja meeskondade. Kutsume ka Teid aitama, sest ka väike heategu võib tuua inimesele hiiglasliku naeratuse!

Ulatame ka sel aastal Lastefondile abikäe:

Pühapäeval, 28. veebruaril kella 12-16 korraldab SA TÜ Kliinikumi Lastefond Tartu Kaubamaja aatriumis heategevusliku perepäeva, mille käigus kogutakse annetusi ainulaadsele Eesti-kujulisele mündikaardile. Üritusega tähistatakse rahvusvahelist haruldaste haiguste päeva ning annetused suunatakse haruldaste haigustega laste toetuseks.

Ettevõtmist toetab Eesti Metsameister!

Metsameister toetab FC Tartu jalgpalliklubi ka sel aastal (2016):

FC Tartu esindaja Tauno Trink: “Eesti Metsameister, eesotsas oma juhtidega, on meile saanud asendamatuks abiliseks, ilma kelleta ei kujutaks me oma tegemisi ja protsesse enam suuresti ette. Eriti hea on, et oleme suutnud Eesti Metsameistri juhid kaasata mitmel rindel klubi tegevusse, mistõttu on mul isiklikult usku meie koostöö jätkumisse veel pikkadeks aastateks.”

Ettevõtte üks omanikest, Mart-Sander Mõts lausub, et toetab jalgpalli kuna on alaga kas siis suuremal või väiksemal määral seotud olnud terve elu. Veel mainib Mõts: “Eestis toetan ikka kodulinna võistkondi. Tammeka ja otseloomulikult ka FC Tartu. Maailmas hoian pöialt Manchester Unitedile. FC Tartul on kindlasti tugevad eeldused tõusta 10a perspektiivis kõrgliigasse. Toimiv noortesüsteem on asja alus ning jalgpallurite kasvav arv annab märku, et pole kaugel aeg, millal FC Tartu mängib kõrgemas liigas.”

Eesti Metsameister on Naerata Ometi MTÜ suurtoetaja:

Naerata Ometi MTÜ abistab üle-Eestiliselt puudustes peresid ja erivajadusega lapsi. Abistame peresid ja lapsi, keda riik täna piisaval määral ei toeta ja kes on jäänud elu hammasrataste vahele.

Toeta sinagi!

http://www.naerataometi.ee/toetajad/

Aastalõpu galal kogutud rahaga toetasime Tartu Ülikooli Lastekliinikut:

Eesti Metsameister korraldas kogu kollektiivile suurejoonelise aastalõpu gala, kus koguti raha, et toetada lastekliinikut. Kogutud summa eest osteti mitu uhiuut televiisorit, mille andsid isiklikult üle ettevõtte juhid Mart-Sander Mõts ja Taavi Lellep.

Soovime lastekliinikule metsikult positiivset uut aastat!

Metsameistrid ulatasid sõbrakäe Lastefondile

Eesti Metsameister OÜ annab jõudu mööda ka ühiskonnale tagasi. SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi korraldatud haruldaste haiguste kuu raames oli Tartu kontori tiim kogu jõu ja väega abis, veetes kaks nädalavahetust Tartu Lõunakeskuses ringi jalutades, et inimesi haruldaste haiguste teemal informeerida ning annetusi koguda. Teisel nädalavahetusel aitasime laduda ka Eesti esimest mündikaarti. Kokku koguti aktsiooni käigus 6682,32€, mis on tänaseks abivajajateni jõudnud. Loodame ka edaspidi tänuväärsel eesmärgil koostööd teha.

Lisalugemist:

Meediakajastus – Lastefond katab haruldaste haigustega laste toetuseks Eesti kaardi müntidega

Üritusest Lastefondi blogis vaata SIIT!

Toeta ka sina:

Kampaania ulata sõbrakäsi käigus on võimalik valida endale südamelähedaseima looga laps, kellelepüsiannetus tegema. Meie juba annetame, kas ka teie?

Eesti Metsameister toetab FC Tartu jalgpalliklubi

Võib öelda, et 2015 aastast kuulub meie perekonda ka FC Tartu meeskond ja ühise nõu ning jõuga liigume kindlasti võitude poole.
Oma arvamuse annab eelseisvast hooajast ja koostööst Eesti Metsameistriga, FC Tartu esindaja Tauno Trink:
FC Tartu esindusmeeskond astub 2015 a hooajale vastu mitmete muutuste keerises. Esiteks astuvad esindusmeeskonna särgis meeste st. täiskasvanute liigas väljakule just need päris omad kasvandikud, kes on klubi algusagadest alates koos treeninud ning kes peavad nüüd üheskoos hakkama kandma põhirolli Eesti Meisrivõistluste III liigas! Ühtlasi on jäetud esindusmeeskonda tugevdama kogu selle noorusliku uljuse ja särtsakuse taustal kuni 10 vanemat ja kogenumat mängumeest, kes rikastavad seda huvitavat juuniorite-seeniorite kompotti oma kogemuse ja vilumusega nii mänguväljakul kui väljaspool murukamarat.
Teiseks oleme saanud endale väga muheda peasponsori Eesti Metsameister OÜ näol.
See on suurepärane, et Eesti Metsameister OÜ näeb meie klubis perspektiivi ja on käesolevaks hooajaks õla alla pannud. „Just noortejalgpall on jõudnud meie klubis sellisesse ajajärku, mida ootab iga klubi oma loomisest alates ehk teisisõnu sinnamaani, kus oma enda noored on mehistunud ja valmis igati kaela kandma esindusmeeskonna särgis. Ka järgnevatel aastatel kasvab meil väga palju häid ja tugevaid noorpallureid peale, mistõttu on rahaline süst peasponsori näol väga vajalik.“

fctartu