Konsulteeri meie spetsialistidega

Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Laura Terehov

E: laura@eestimetsameister.ee

T: +372 5690 8507

Tutvu meie meeskonnaga

Tutvu

Eesti Metsameister OÜ

Tel: 655 9892 E-post: info@eestimetsameister.ee Soola 3, Tartu linn, Tartumaa, 51004 Registrikood: 12394062 KMKR nr: EE101683423 Kontonumber: EE497700771003091060 LHV

Metsa istutamisest selle müügini - kõik teenused muretult ühest kohast

Küsi hinnapakkumist

Meie meeskond

Joel Lobjakas

Tegevjuht

E-post: joel@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5373 9973

Tauno Trink

Tegevjuht

E-post: tauno@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5663 2969

Ats Loot

Metsamajandusosakonna juht

E-post: ats@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5885 4523

Sander Rikken

Ostujuht

E-post: sander@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5332 5122

Fred Piirimäe

Müügijuht

E-post: fred.piirimae@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5647 1362

Martin Arula

Metsahindaja

E-post: martin.arula@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5696 5859

Tom Žuravljov

Metsameister

E-post: tom@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5807 2657

Henri Loosaar

Põllumajandusspetsialist

E-post: henri@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5600 1861

Laura Terehov

Uuendusspetsialist

E-post: laura@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5690 8507

Helena Kivits

Büroojuht

E-post: helena@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5853 0469

Fred Lobjakas

Müügispetsialist

E-post: fred@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5671 4384

Martin Otsing

Müügispetsialist

E-post: martin.otsing@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5681 0875

Andreas Rikken

Vanem metsandusnõunik

E-post: andreas@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5842 5473

Rauno Ruusand

Vanem metsandusnõunik

E-post: rauno@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5693 7358

Margus Nigul

Vanem metsandusnõunik

E-post: margus@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5649 5968

Kaspar Arvi

Vanem metsandusnõunik

E-post: kaspar@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5694 7249

Kaarel Jõgi

Metsandusnõunik

E-post: kaarel@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5682 3850

Rünno Vernik

Metsandusnõunik

E-post: rynno@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5622 7679

Viktor Rüütel

Metsandusnõunik

E-post: viktor@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5685 9682

Helen Müürsep

Metsandusnõunik

E-post: helen@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5645 1415

Eneli Annus

Metsandusnõunik

E-post: eneli@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5646 6572

Karl Kolts

Metsandusnõunik

E-post: karl.kolts@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5666 5434

Gregor Rattus

Metsandusnõunik

E-post: gregor@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5645 3661

Marten Petersell

Metsandusnõunik

E-post: marten@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5600 1862

Otsid tööd?

Eesti metsanduse uus põlvkond otsib oma meeskonda uusi metsandusnõunikke.

Ootame sind oma meeskonda, kui sa otsid uut või oma elu esimest tõsist väljakutset ja oled valmis ennast proovile panema ning väljuma rutiinsest mugavustsoonist.

Loe lähemalt, mida me sinult ootame ja kuidas kandideerida.

 

Loe lähemalt

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

    Teenus*

    *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

    Võta ühendust