fbpx

Eesti Metsameister aitab sul oma metsast võtta maksimumi

  • Sooviksid metsaga oskuslikumalt ümber käia, kuid endal napib teadmisi?
  • Vajaksid metsamajandamiskava, kuid ei tea kust leida usaldusväärne partner?
  • Sooviksid müüa oma metsa, kuid ei tea, keda usaldada?
  • Kuidas metsa targa majandamisega selle väärtust oluliselt tõsta?
  • Kuidas saada metsa müügist maksimaalselt tulu?
  • Kas jätta mets pensionifondiks või on just praegu sobivaim aeg müügiks?

Kõiki neid küsimusi on ka meie kliendid endale esitanud. Mõistame, et teenusepakkujaid on Eestis palju ja seetõttu on raske võtta vastu otsus, teadmata keda usaldada. Kuidas teha kindlaks, et kõigi nende ettevõtete kõlavate lubaduste taga on ka reaalsed teod?

Miks võid usaldada Eesti Metsameistrit?

Meie meeskonda iseloomustab üks lihtne soov – teha asja paremini, luues uusi standardeid metsanduses. See on ka põhjuseks, miks meid on juba usaldanud tuhanded maaomanikud ja sajad ettevõtted Eestis ja välismaal.

Eesti Metsameister on kodumaine metsandusettevõte, kes on rohkem, kui 3 järjestikust aastat olnud erametsaomanike seas kõige populaarsem partner. Meie eesmärk on mõista Teie huve. Soovime pakkuda ka kõige nõudlikumale kliendile võimalikult paindlikku lahendust. Majandame ja soetame edukalt suuri metsamassiive, kuid oleme samaväärselt abiks ka maaomanikele, kellel on tarvis vaid metsamajandamiskava või raieteenust

Küsi tasuta nõu

Nimi

E-post

Telefoninumber

Katastrinumber

Lisainfo

Metsa istutamisest selle müügini – kõik teenused ühest kohast

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega. Ettevõtte teenusevalikust leiad kõik metsamajandamisega seonduva alates kinnistu müügist, raietööde organiseerimisest ja uue metsa istutamisest ning selle hooldamisest. Lisaks aitavad meie spetsialistid ka kogu tööde planeerimisel tekkiva paberimajandusega.

Oleme enda ettevõttesse koondanud oma ala parimad valdkonna spetsialistid ja koostööpartnerid alates taksaatoritest lõpetades nõunike ja metsahindajatega. Meie lepingud on koostanud kogenud juristid ja tehingud sõlmitakse kvalifitseeritud notarite juures. Metsatööde osas teostame alati topeltkontrolli ning käime töökvaliteeti hindamas ka peale raietöid.

Saame pakkuda Sulle komplekslahendust, mis hoiab tublisti kokku nii Sinu aega kui raha.

Eesti Metsameister on kindel partner

Eesti Metsameister teab, et mets on Eesti rahva suurim väärtus. Oleme enda missiooniks võtnud kasvatada maaomanike teadmisi jätkusuutlikust metsamajandamisest – metsa majandamine ei lõppe raietööga vaid enamjaolt järgneb sellele ka istutamine ning noore metsa hooldus. Ainult sedasi suudame tagada Eesti oluliseima maavara säilimise ka järgmistele põlvkondadele.

Väärtused ja teadmised on need, mida oleme soovinud oma klientidele edasi anda juba algusaastatest peale. Näeme sageli, kuidas on juurdunud valearvamused, mis tegelikult ei vasta tõele.

Küsi tasuta nõu

Nimi

E-post

Telefoninumber

Katastrinumber

Lisainfo

Kõige levinumad väärarusaamad:

Metsa saab majandada ainult talvel

See väide ei vasta tõele. Metsatööde planeerimisel ei lähtuta aastaajast vaid konkreetse kinnistu pinnase seisukorrast. Vaadates Eesti viimaste aastate pehmeid talvi, jääb külma perioodi raietööde teostamiseks väga väheseks. Meie aastate pikkune kogemus näitab, et raietöid on võimalik teostada igal aastaajal ja metsamajandamiseks üks parimaid perioode on aeg mil möödub suvine kuumus, kuid pole kätte jõudnud veel sügisene vihmaperiood.

Mets on passiivne investeering

Erinevalt nt. kinnisvara investeeringutest pole mets paraku passiivne investeering, mida saab “rahaks teha” siis, kui selleks konkreetne vajadus on. Metsa investeerimisel tuleb lisaks tulule arvestada istutamisele, valgutusraiele ja ka harvendusraiele mineva rahalise ja ajalise kuluga. Mets on hea investeering vaid siis, kui seda aktiivselt ja õigeaegselt majandada.

Metsamajandamise kava ei ole vajalik

Metsamajandamise kava on metsaomaniku üks kõige oluliseimaid dokumente. Metsakava ei määra ära vaid Sinu metsa hetke väärtust, vaid annab Sulle juhised järgnevaks 10 aastaks: milliseid töid organiseerida, mis mahus seda teha ning kuidas ka peale raiet talitada. Metsamajanduskavast lähtudes saad teha tarku otsuseid, mis võimaldavad sul võtta oma metsast parima nii täna kui ka järgneva aastakümne jooksul.

Peep Konnula, metsaomanik
Raieõiguse müük

Olen väga rahul Eesti Metsameistri poolt pakutava teenusega. Metsandusnõunik Kaidi oskas mind aidata kõikide küsimuste osas ja lisaks tehti mulle metsas selgeks täpselt kõik etapid, mida tegema hakatake. Lõplik raietöö kvaliteet oli igati viisakas.

Antsla, Võrumaa
Raul Ermus, metsaomanik
Metsamaa müük

Mina jäin Eesti Metsameistri poolt pakutava teenusega üllatavalt hästi rahule. Üldmulje on igati positiivne ja konsulent oli oma töös professionaalne. Kogu protsess möödus kiiresti, ilma ühegi probleemita ja seetõttu soovitaksin ettevõtet ka oma sõpradele. Lisaks mainiks ära ka kodulehe, mis on suurepäraselt üles ehitatud

mulgi vald, Viljandimaa
Tõnu Ojaots, metsaomanik
Metsamaa müük

Mina jäin Eesti Metsameistri poolt pakutava teenusega üllatavalt hästi rahule. Üldmulje on igati positiivne ja konsulent oli oma töös professionaalne. Kogu protsess möödus kiiresti, ilma ühegi probleemita ja seetõttu soovitaksin ettevõtet ka oma sõpradele. Lisaks mainiks ära ka kodulehe, mis on suurepäraselt üles ehitatud

võrumaa, võru vald
Malle Kitsing, metsaomanik
Raieõiguse müük

Ma olin pakutava hinnaga rahul, kuid mis peamine, kõik oli väga hästi organiseeritud. Ma tõepoolest ei uskunud, et mul nii vähe toimetamist on. Alati kui ma helistasin, võtsite ilusti vastu ja tervitasite viisakalt. Mul oli ka teisi pakkujaid, kes küll lubasid aidata ja toimetada, kuid ma olen eluaeg olnud iseseisev ja tahan ise enda otsuseid teha.Arutasin ka lastega otsuse läbi ja nemad ütlesid, et mis siis viga tehingut teha, kui kõik toimetused tehakse samm-sammu haaval minu eest ära ja mul pole vaja muud teha, kui notarisse kohale ilmuda. Müüksin ka teist korda enda maa Teile.

Lääne-Nigula, Lääne maakond
Tõnu Ojaots, metsaomanik
Metsamaa müük

Tehing sai tehtud kiiresti ja konsulent oli oma töös täpne.Olen juba Eesti Metsameistrit soovitanud oma tuttavatele. Kuna kogu protsess möödus väga libedalt, siis ei ole ühtegi negatiivset asja ette heita. Kogu suhtlus oli konkreetne ja asjalik.

võrumaa, võru vald
Jaan Joamets, metsaomanik
Põllumaa müük

Julgen soovitada Eesti Metsameister OÜ-d. Jäin rahule kogu protsessiga, kõik oli arusaadav ja kogu asjaajamine oli täpne. Suhtlesin ka teiste konkurentidega, kuid otsustasin Metsameistri kasuks, kuna nende käest sain parima hinna.

Tartumaa, Elva vald
Aarne Lahe
Metsamaa müük

Joeliga suhtlemist kiidaksin kõige rohkem, ta sättis kõik korda ja jättis väga positiivse mulje! Rahasummaga jäin rahule ning üldiselt läks kõik libedalt. Kindlasti teeksin ise veel koostööd ja soovitaks Eesti Metsameistrit ka oma tuttavatele.

Jõgevamaa, Põltsamaa vald

Küsi tasuta nõu!

Kui sulle tundub, et sa võiksid teada rohkem oma metsa hetkeolukorrast ja selle väärtusest, võta 1 minut meile päringu saatmiseks. Meie spetsialistid aitavad nii teadmiste kui kogemuste põhjal leida parima lahenduse just Sinu metsa jaoks!

Küsi tasuta nõu

Nimi

E-post

Telefoninumber

Katastrinumber

Lisainfo

TASUTA HINNAPÄRING