fbpx

Metsamajandamine algab Sinu teadmistest.
Küsi tasuta nõu!

“Selle asemel, et leida sadade ettevõtete seast iga töö jaoks usaldusväärne partner, oleme meie koondanud enda alla eri valdkondade parimad spetsialistid ja koostööpartnerid. Saame pakkuda Sulle komplekslahendust ühest kohast, mis hoiab tublisti kokku Sinu raha ja veel tähtsam – Sinu aega.

– Eesti Metsameister OÜ
 juhtkond

Miks võid usaldada Eesti Metsameistrit?

Meie meeskonda iseloomustab üks lihtne soov – teha asja paremini, luues uusi standardeid metsanduses. See on ka põhjuseks, miks meid on juba usaldanud tuhanded maaomanikud ja sajad ettevõtted Eestis ja välismaal.

Eesti Metsameister on kodumaine metsandusettevõte, kes on rohkem, kui 3 järjestikust aastat olnud erametsaomanike seas kõige populaarsem partner. Meie eesmärk on mõista Teie huve. Soovime pakkuda ka kõige nõudlikumale kliendile võimalikult paindlikku lahendust. Majandame ja soetame edukalt suuri metsamassiive, kuid oleme samaväärselt abiks ka maaomanikele, kellel on tarvis vaid metsamajandamiskava või raieteenust

Pöördu Joeli poole, kui Sind huvitab:

  • Raieõiguse müük
  • Metsakinnistu müük
  • Metsatööde planeerimine

Joel Lobjakas
Ostujuht
joel@eestimetsameister.ee
+372 5373 9973

Metsa istutamisest selle müügini - kõik teenused muretult ühest kohast

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega. Ettevõtte teenusevalikust leiad kõik metsamajandamisega seonduva alates kinnistu müügist, raietööde organiseerimisest ja uue metsa istutamisest ning selle hooldamisest. Lisaks aitavad meie spetsialistid ka kogu tööde planeerimisel tekkiva paberimajandusega.

Oleme enda ettevõttesse koondanud oma ala parimad valdkonna spetsialistid ja koostööpartnerid alates taksaatoritest lõpetades nõunike ja metsahindajatega. Meie lepingud on koostanud kogenud juristid ja tehingud sõlmitakse kvalifitseeritud notarite juures. Metsatööde osas teostame alati topeltkontrolli ning käime töökvaliteeti hindamas ka peale raietöid.

Selle asemel, et leida sadade ettevõtete seast usaldusväärne partner igale metsatööle, saame meie pakkuda Sulle komplekslahendust ühest kohast, mis hoiab tublisti kokku Sinu raha ja veel tähtsam – Sinu aega.

Eesti Metsameister on kindel partner

Eesti Metsameister teab, et mets on Eesti rahva suurim väärtus. Oleme enda missiooniks võtnud kasvatada maaomanike teadmisi jätkusuutlikust metsamajandamisest – metsa majandamine ei lõppe raietööga vaid enamjaolt järgneb sellele ka istutamine ning noore metsa hooldus. Ainult sedasi suudame tagada Eesti oluliseima maavara säilimise ka järgmistele põlvkondadele.

“Metsamajandamine algab kõik teadmistest. Paremad teadmised viivad paremate otsusteni. Paremad otsused viivad parema tulemuseni.”

– Taavi Lellep
juhatuse liige

Pöördu Laura poole, kui Sind huvitab:

  • Kompleksteenus (raie koos istutusega)
  • Metsamajanduskava
  • Metsauuendamine
  • Hooldusraied

Laura Terehov
Uuendusspetsialist
laura@eestimetsameister.ee
+372 5690 8507

Kõige levinumad väärarusaamad:

Õiged väärtused ja teadmised on need, mida oleme soovinud oma klientidele edasi anda juba algusaastatest peale, paraku näeme sageli, kuidas on juurdunud valearvamused, mis tegelikult ei vasta tõele.

Metsa saab majandada ainult talvel

See väide ei vasta tõele. Metsatööde planeerimisel ei lähtuta aastaajast vaid konkreetse kinnistu pinnase seisukorrast. Vaadates Eesti viimaste aastate pehmeid talvi, jääb külma perioodi raietööde teostamiseks väga väheseks. Meie aastate pikkune kogemus näitab, et raietöid on võimalik teostada igal aastaajal ja metsamajandamiseks üks parimaid perioode on aeg mil möödub suvine kuumus, kuid pole kätte jõudnud veel sügisene vihmaperiood.

Mets on passiivne investeering

Erinevalt nt. kinnisvara investeeringutest pole mets paraku passiivne investeering, mida saab “rahaks teha” siis, kui selleks konkreetne vajadus on. Metsa investeerimisel tuleb lisaks tulule arvestada istutamisele, valgutusraiele ja ka harvendusraiele mineva rahalise ja ajalise kuluga. Mets on hea investeering vaid siis, kui seda aktiivselt ja õigeaegselt majandada.

Metsamajandamise kava ei ole vajalik

Metsamajandamise kava on metsaomaniku üks kõige oluliseimaid dokumente. Metsakava ei määra ära vaid Sinu metsa hetke väärtust, vaid annab Sulle juhised järgnevaks 10 aastaks: milliseid töid organiseerida, mis mahus seda teha ning kuidas ka peale raiet talitada. Metsamajanduskavast lähtudes saad teha tarku otsuseid, mis võimaldavad sul võtta oma metsast parima nii täna kui ka järgneva aastakümne jooksul.

Väheste teadmiste tagajärjel tekkinud valearusaamad toovad paraku kaasa ebasoodsaid lahendusi Sinu metsa jaoks - nende tõttu kannatab metsa tervislik seisund, mistõttu omakorda kaotad Sina rahaliselt.

Malle Kitsing, metsaomanik
Raieõiguse müük

Ma olin pakutava hinnaga rahul, kuid mis peamine, kõik oli väga hästi organiseeritud. Ma tõepoolest ei uskunud, et mul nii vähe toimetamist on. Alati kui ma helistasin, võtsite ilusti vastu ja tervitasite viisakalt. Mul oli ka teisi pakkujaid, kes küll lubasid aidata ja toimetada, kuid ma olen eluaeg olnud iseseisev ja tahan ise enda otsuseid teha.Arutasin ka lastega otsuse läbi ja nemad ütlesid, et mis siis viga tehingut teha, kui kõik toimetused tehakse samm-sammu haaval minu eest ära ja mul pole vaja muud teha, kui notarisse kohale ilmuda. Müüksin ka teist korda enda maa Teile.

Lääne-Nigula, Lääne maakond
Peep Konnula, metsaomanik
Raieõiguse müük

Olen väga rahul Eesti Metsameistri poolt pakutava teenusega. Metsandusnõunik Kaidi oskas mind aidata kõikide küsimuste osas ja lisaks tehti mulle metsas selgeks täpselt kõik etapid, mida tegema hakatake. Lõplik raietöö kvaliteet oli igati viisakas.

Antsla, Võrumaa
Tõnu Ojaots, metsaomanik
Metsamaa müük

Mina jäin Eesti Metsameistri poolt pakutava teenusega üllatavalt hästi rahule. Üldmulje on igati positiivne ja konsulent oli oma töös professionaalne. Kogu protsess möödus kiiresti, ilma ühegi probleemita ja seetõttu soovitaksin ettevõtet ka oma sõpradele. Lisaks mainiks ära ka kodulehe, mis on suurepäraselt üles ehitatud

Võrumaa, Võru vald
Jaan Joamets, põlluomanik
Põllumaa müük

Julgen soovitada Eesti Metsameister OÜ-d. Jäin rahule kogu protsessiga, kõik oli arusaadav ja kogu asjaajamine oli täpne. Suhtlesin ka teiste konkurentidega, kuid otsustasin Metsameistri kasuks, kuna nende käest sain parima hinna.

Tartumaa, Elva vald
Aarne Lahe, metsaomanik
Metsamaa müük

Joeliga suhtlemist kiidaksin kõige rohkem, ta sättis kõik korda ja jättis väga positiivse mulje! Rahasummaga jäin rahule ning üldiselt läks kõik libedalt. Kindlasti teeksin ise veel koostööd ja soovitaks Eesti Metsameistrit ka oma tuttavatele.

Jõgevamaa, Põltsamaa vald
Iivi Angerjärv
Raieõiguse müük

Kiidaksin väga Ats Looti, kes oli väga hea suhtleja ja nõustas mind kõigis metsandusalastes küsimustes. Lisaks oldi vastutulelikud eritingimuste osas.

Tartumaa, Kastre vald
Elli Kasearu, põlluomanik
Põllumaa müük

Kõik meeldis! Asjaajamine oli eriti kiire ning rahasummaga jäin rahule. Olen juba Eesti Metsameistrit soovitanud oma tuttavatele ning teeksin ka ise edaspidi koostööd. Kogu tehingu protsess käis kiiresti ning kõik oli arusaadav. Väga meeldiv koostöö!

Järvamaa - Järva vald
Ahto Jõhvik, põlluomanik
Põllumaa müük

Soovisin ammu juba müüa oma osa kinnistust ning Eesti Metsameister tegi väga hea pakkumise! Notaris sujus kõik meelepäraselt ning suhtlus Indrekuga oli samuti hea. Kindlasti soovitaksin Eesti Metsameistrit oma tuttavatele.

Järva vald, Järvamaa
Tiiu Pärnits
Metsamaa müük

Oliveriga oli väga meeldiv suhtlus, ta ei surunud midagi peale ning alati helistas kokkulepitud aegadel ja oli selgesõnaline. Kõik oli professionaalne ning toimus kiiresti. Kogu protsess oli väga usaldusväärne ja läbipaistev. Kindlasti soovitan Eesti Metsameistrit tuttavatele.

Pärnu maakond, Saarde vald
Lea Kala

Eesti Metsameister OÜ on ettevõte, mida kindlasti soovitaks oma sõpradele ja tuttavatele, kes vajavad abi enda metsa majandamisel. Suhtlus Jürgeniga oli meeldiv ja tegemist on äärmiselt sümpaatse noormehega, kes on oma töös osav.

Saaremaa, Saare vald

Küsi tasuta nõu!

Kui Sa ei tea päris täpselt, milliseid töid vajab Sinu mets, siis võid julgelt pöörduda ka telefoni teel ning leiame sobiva lahenduse!

+372 5690 8507
Eesti Metsameister OÜ

Küsi tasuta nõu ja saa teada, mida vajab Sinu mets!

Nimi
E-post
Telefoninumber
Katastrinumber
Lisainfo
TASUTA HINNAPÄRING