Ahto Sõster
Ahto SõsterPortaal OÜ
Koostöö Eesti Metsameistriga on olnud igati positiivne. Küsimusele, et miks Eesti Metsameistriga koostööd teha, leian vastuse kiirelt. Kogu nende kollektiiv töötab selle nimel, et erametsaomanikele saaks kõik kokkulepitud tingimused tagatud ja minul on alati töö üleandmine meeldiv, kuna tean, et klient sai täpselt sellise teenuse nagu oli soovinud.
Iivi Angerjärv
Iivi Angerjärv
Kiidaksin väga Ats Looti, kes oli väga hea suhtleja ja nõustas mind kõigis metsandusalastes küsimustes. Lisaks oldi vastutulelikud eritingimuste osas.
Jaan Joamets
Jaan Joamets
Julgen soovitada Eesti Metsameister OÜ-d. Jäin rahule kogu protsessiga, kõik oli arusaadav ja kogu asjaajamine oli täpne. Suhtlesin ka teiste konkurentidega, kuid otsustasin Metsameistri kasuks, kuna nende käest sain parima hinna.
Tõnu Ojaots
Tõnu Ojaots
Tehing sai tehtud kiiresti ja konsulent oli oma töös täpne.Olen juba Eesti Metsameistrit soovitanud oma tuttavatele. Kuna kogu protsess möödus väga libedalt, siis ei ole ühtegi negatiivset asja ette heita.  Kogu suhtlus oli konkreetne ja asjalik.
Peep Konnula
Peep Konnula Metsaomanik
Olen väga rahul Eesti Metsameistri poolt pakutava teenusega. Metsandusnõunik Kaidi oskas mind aidata kõikide küsimuste osas ja lisaks tehti mulle metsas selgeks täpselt kõik etapid, mida tegema hakatake. Lõplik raietöö kvaliteet oli igati viisakas.
Malle Kitsing
Malle Kitsing
Ma olin pakutava hinnaga rahul, kuid mis peamine, kõik oli väga hästi organiseeritud. Ma tõepoolest ei uskunud, et mul nii vähe toimetamist on. Alati kui ma helistasin, võtsite ilusti vastu ja tervitasite viisakalt. Mul oli ka teisi pakkujaid, kes küll lubasid aidata ja toimetada, kuid ma olen eluaeg olnud iseseisev ja tahan ise enda otsuseid teha.Arutasin ka lastega otsuse läbi ja nemad ütlesid, et mis siis viga tehingut teha, kui kõik toimetused tehakse samm-sammu haaval minu eest ära ja mul pole vaja muud teha, kui notarisse kohale ilmuda. Müüksin ka teist korda enda maa Teile.
Aarne Lahe
Aarne LaheMetsaomanik
Joeliga suhtlemist kiidaksin kõige rohkem, ta sättis kõik korda ja jättis väga positiivse mulje! Rahasummaga jäin rahule ning üldiselt läks kõik libedalt. Kindlasti teeksin ise veel koostööd ja soovitaks Eesti Metsameistrit ka oma tuttavatele.
Elli Kasearu
Elli KasearuMaaomanik
Kõik meeldis! Asjaajamine oli eriti kiire ning rahasummaga jäin rahule. Olen juba Eesti Metsameistrit soovitanud oma tuttavatele ning teeksin ka ise edaspidi koostööd. Kogu tehingu protsess käis kiiresti ning kõik oli arusaadav. Väga meeldiv koostöö!
Ahto Jõhvik
Ahto JõhvikMaaomanik
Soovisin ammu juba müüa oma osa kinnistust ning Eesti Metsameister tegi väga hea pakkumise! Notaris sujus kõik meelepäraselt ning suhtlus Indrekuga oli samuti hea. Kindlasti soovitaksin Eesti Metsameistrit oma tuttavatele.
Tiiu Pärnits
Tiiu PärnitsMetsaomanik
Oliveriga oli väga meeldiv suhtlus, ta ei surunud midagi peale ning alati helistas kokkulepitud aegadel ja oli selgesõnaline. Kõik oli professionaalne ning toimus kiiresti. Kogu protsess oli väga usaldusväärne ja läbipaistev. Kindlasti soovitan Eesti Metsameistrit tuttavatele.
ERKO SOOLMANN
ERKO SOOLMANNMetsahaldur OÜ Metsamajanduse juht
Meie koostöö Eesti Metsameister OÜ-ga on meeldiv näide sellest, kuidas kodumaised ettevõtted metsaomanikule parima lõpptulemuse saavutamise nimel väed ühendavad. Ehkki võiksime vaadelda üksteist kui konkurente, oleme tänaseks tihedad koostööpartnerid. Pidevalt kasvavad mahud ja soovitustele toetudes kasvav kliendibaas näitab, et Eesti Metsameister teab, mida teeb ning on siin, et jääda. Tänu asjaajamise läbipaistvusele, konsulentide professionaalsusele ning infovahetuse kiirusele on Eesti Metsameister meie näol leidnud pikaajalise partneri.
Lea Kala
Lea Kala
Eesti Metsameister OÜ on ettevõte, mida kindlasti soovitaks oma sõpradele ja tuttavatele, kes vajavad abi enda metsa majandamisel. Suhtlus Jürgeniga oli meeldiv ja tegemist on äärmiselt sümpaatse noormehega, kes on oma töös osav.

Kas Te olete kasutanud meie teenuseid?
Saatke tagasiside!

Nimi

E-post

Tagasiside