Konsulteeri meie spetsialistidega

Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Merli Lehis

E: merli@eestitaimekasvatus.ee

T: +372 5681 2668

Tutvu meie meeskonnaga

Tutvu

Eesti Metsameister OÜ

Tel: 655 9892 E-post: info@eestimetsameister.ee Soola 3, Tartu linn, Tartumaa, 51004 Registrikood: 12394062 KMKR nr: EE101683423 Kontonumber: EE497700771003091060 LHV

Metsa istutamisest selle müügini - kõik teenused muretult ühest kohast

Küsi hinnapakkumist

Meie meeskond

Joel Lobjakas

Tegevjuht

E-post: joel@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5373 9973

Tauno Trink

Tegevjuht

E-post: tauno@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5663 2969

Liina Tiiras

Büroojuht

E-post: liina@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5681 7630

Kaidi Tamm

Kliendikogemuse- ja personalispetsialist

E-post: kaidi@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5569 3771

Sander Rikken

Ostujuht

E-post: sander@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5332 5122

Allar Teder

Müügijuht

E-post: allar@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5814 1122

Fred Lobjakas

Ostuosakonna juhataja

E-post: fred@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5671 4384

Ats Loot

Metsamajandusosakonna juht

E-post: ats@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5885 4523

Mikk Henrik Mõts

Metsahindaja

E-post: mikkhenrik@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5802 1703

Tom Žuravljov

Metsameister

E-post: tom@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5807 2657

Andreas Rikken

Piirkondlik ostujuht

E-post: andreas@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5842 5473

Margus Nigul

Piirkondlik ostujuht

E-post: margus@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5649 5968

Martin Otsing

Vanem metsandusnõunik

E-post: martin.otsing@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5681 0875

Rauno Ruusand

Vanem metsandusnõunik

E-post: rauno@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5693 7358

Kaspar Arvi

Vanem metsandusnõunik

E-post: kaspar@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5694 7249

Kaarel Jõgi

Vanem metsandusnõunik

E-post: kaarel@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5682 3850

Rünno Vernik

Vanem metsandusnõunik

E-post: rynno@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5622 7679

Peeter Pungar

Metsandusnõunik

E-post: peeter@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5623 0375

Marten Petersell

Metsandusnõunik

E-post: marten@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5600 1862

Karl Kolts

Metsandusnõunik

E-post: karl.kolts@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5666 5434

Heiko Pärl

Metsandusnõunik

E-post: heiko@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5683 2934

Mihkel Jõgever

Metsandusnõunik

E-post: mihkel.jogever@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5685 9671

Erlet Mäesepp

Metsandusnõunik

E-post: erlet@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5841 4561

Tanel Hein

Metsandusnõunik

E-post: tanel@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5836 1432

Kaspar Lätt

Metsandusnõunik

E-post: kaspar.latt@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5627 0445

Oskar Pastik

Metsandusnõunik

E-post: oskar@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5681 5913

Siim Paapsi

Metsandusnõunik

E-post: siim@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5647 1392

Taavi Ploom

Metsandus- ja põllumajandusnõunik

E-post: taavi.ploom@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5696 2659

Henri Loosaar

Põllumajandusspetsialist

E-post: henri@eestimetsameister.ee

Tel: +372 5600 1861

Merli Lehis

Metsauuendusspetsialist

E-post: merli@eestitaimekasvatus.ee

Tel: +372 5681 2668

Otsid tööd?

Eesti metsanduse uus põlvkond otsib oma meeskonda uusi metsandusnõunikke.

Ootame sind oma meeskonda, kui sa otsid uut või oma elu esimest tõsist väljakutset ja oled valmis ennast proovile panema ning väljuma rutiinsest mugavustsoonist.

Loe lähemalt, mida me sinult ootame ja kuidas kandideerida.

 

Loe lähemalt

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

    Teenus*

    *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

    Võta ühendust