Raieõiguse ost

Kas raieõiguse müük on sinule?

Kui olete maaomanik, kes ei kohku tagasi metsamajandamisega tegelemast ega heitu Metsaseaduses seatud kohustusest metsa pärast raiet ka uuendada, võib teile sobida raieõiguse võõrandamine. Pakume kompleksteenust – alates kinnistu hindamisest kuni raietööde organiseerimise ja uue metsa istutamiseni välja. 

Koostame esmase hinnapakkumise metsamajandamiskava, ortofotode ja teatiste põhjal, ning kohtume enne tehingut hea meelega teiega metsas. Usume täpsesse ja ilustamata ülevaate andmisesse, saades aru, et mets on erametsaomaniku jaoks hinnatud varandus. Maaomanike teadmiste tõstmine metsa eluringi ja loodust säästva majandamise osas meie jaoks koostöö loomulik osa.

Meil on hea meel, et meil on mõttekaaslasi – oleme viimased 6 aastat Eestis teinud aastas kõige rohkem metsatehinguid.

Tänu aastatepikkuse kogemusega koostööpartneritele ja spetsialistidele saame osta raieõigusi üle Eesti. Suured raiemahud – sõltuvalt oludest 300 000-500 000 tm aastas – võimaldavad eriti häid hindu nii raiujatelt kui ka saekaatritelt. See tähendab rohkem tulu sulle!

Kõikidele Eesti Metsameistri töödele teostame eraldi üksuse poolt ka raie kontrolli ning saadame metsaomanikule raietööde kulgemisest ülevaate. Nii saab metsaomanik tehtud töö kvaliteeti hinnata ja järelevalvet teostada ise kodust lahkumata.

Esita tasuta päring

Küsi nõu meie spetsialistide käest

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega.

Tasuta hinnapäring Tutvu meie tiimiga
Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Merli Lehis

E: merli@eestitaimekasvatus.ee

T: +372 5681 2668

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

    Teenus*

    *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

    Võta ühendust