Metsameister toetab

Noorsportlane Juho Mattus

Alates 2018. aastast toetab Eesti Metsameister ka mäestlaskumise ehk downhilli sõitjat Juho Mattus. 1991. aastal sündinud Juho on hoolimata noorest east näidanud suurepäraseid tulemusi ning oskust eesmärke mitte vaid seada, vaid ka püüda.  

2019. aastal osales Juho elu esimesel Maailmakarika etapil Sloveenias, Mariboris. 2020. aasta hooajal jõudis noormees hoolimata viiruse laastavast mõjust seitsmele võistlusele planeeritud 12-st. Hoiame uueks hooajaks pöidlad pihus. 

Toeta Sina ka!

Rahvusvahelise Metsaüliõpilaste Organisatsiooni (IFSA) ning Eesti Metsaüliõpilaste Seltsi (EMEÜS) 2019 konverents

Mitmenädalase konverentsi “International Forestry Students’ Symposium” (IFSS) 2019 toimumisele Eestis panime samuti õla alla. 47. korda toimunud seminaride sarja eesmärgiks on ideede ning parimate praktikate vahetamine. 

Eriti südamelähedane oli ürituse põhiteema “Seemnest lõpptooteni”. Eesti Maaülikool korraldas 2-nädalase programmi jooksul palju üritusi, linnaekskursioone, kultuuriesitlusi ning töötubasid. Eesti metsandusest räägiti nii ettekannetes kui ka käidi ise uudistamas näiteks RMK radu, Lahemaa rahvusparki, Sagadi metsamuuseumi, kaevandusmuuseumi, Raitwoodi tehast ja palju teisi. 

Loe lähemalt

Heategevuslikud oksjonid

Oleme Eesti Metsameistris kollektiivile korraldatud jõulupeod/talvepäevad ühendanud heategevusega. Oksjonilt ostetud tähendusliku meene tulu annetatakse igal aastal erinevale heategevuslikule eesmärgile. 

Näiteks kogusime suurejoonelisel aastalõpu galal heategevusliku oksjoni käigus piisavalt raha, et osta Tartu Ülikooli Lastekliinikule mitu uut televiisorit, mille ettevõtte juhid Mart-Sander Mõts ja Taavi Lellep üle andsid. 

Toeta ka Sina!

EMÜ üliõpilaste äriideede konkurss “Tärkav Idu”

Olime 2019. aastal sponsoriks äriideede konkursil “Tärkav Idu”, et julgustada naksakaid üliõpilasi otsima seoseid teaduse, tehnoloogia ja ettevõtluse vahel. 

Kolm võidumeeskonda saavad auhinnaks rahalise toe ning võimaluse koos juhendajate ja mentoritega oma ideed edasi arendada või Kaleidoskoopi konkursile esitada.

Abikäsi Lastefondile ning haruldasi haigusi põdevate laste peredele

Eesti Metsameister OÜ tiim ühendas 2015. ja 2016. aastal käed SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi korraldatud haruldaste haiguste kuu ning päeva raames. Kogu Tartu kontori tiim veetis kaks nädalavahetust Tartu Kaubamajas ja Lõunakeskuses, kus Lastefondi eestvedamisel inimesi haruldaste haiguste teemal informeerisime ning annetusi kogusime. 

Väikestes riikides nagu Eesti on haruldaste haigustega laste peredel eriti raske. Haruldaseks nimetatakse Euroopas neid haiguseid, mida esineb vähem kui viiel inimesel 10 000-st – nende diagnoos ja ravi on aga seetõttu raskendatud. Kas teadsid, et Eestis on ka lapsi, kelle haigus on nii haruldane, et seda esineb vaid ühel miljonist?

Toeta ka Sina!

Naerata Ometi MTÜ suurtoetaja

Naerata Ometi MTÜ abistab üle-Eestiliselt puudustes peresid ja erivajadusega lapsi. Abistame peresid ja lapsi, keda riik täna piisaval määral ei toeta ja kes on jäänud elu hammasrataste vahele.

Toeta ka Sina!

Istutustalgud

Heategevuslikud talgud loodi keskkonnateemaliste projektide elluviimise aitamiseks ja ühiskonna teadlikkuse tõstmiseks.

2017. aasta projektiga toetati Tartu valda. Istutustalgud toimusid 30. septembril Lähtel. Talgute raames istutati valmivale suusarajale 2500 kuusetaime. Koha peal varustati osalejad istutamiseks vajalike tööriistadega, peeti lühiloenguid ja Lastele pakkus rõõmu Tartu Mänguasjamuuseum.

2018. aasta projektiga toetati Nõo valda. Üritus toimus 13. mail, emadepäeval, Laguja külas. Talgute raames taasmetsastati endine jäätmekogumisala, mis oli suletud alates 2000. aastast. Lisaks istutamisele olid avatud infopunktid, kus jagati teadmisi jätkusuutlikust metsamajandamisest ning Tartu Mänguasjamuuseum oli jälle eestvedaja laste tegevuste organiseerimisel. Kokku istutati 10 000 kuuse- ja männitaime.

Põlva Serviti käsipalliklubi

Eesti Metsameister on uhkusega 16-kordse Eesti meistri ja 14-kordse karikavõitja Põlva Serviti käsipalliklubi sponsoriks.

Edukas käsipalliklubi pole meile võõras – kui üle lugeda, mitu inimest meie kollektiivist pärineb Põlvamaalt jääb ühe käe sõrmedest puudu ning meie seas on lausa klubi endine esindusmeeskonna mängija Andreas Rikken. Seos on ka metsamajandamisega – Põlvamaa on üks peamisi piirkondi, kus läbi aastate on alati toimunud meie metsamajandamise ja ka taasmetsastamise projekte. Mõeldes sellele, oli meie jaoks igati loogiline aidata omalt poolt kohalikul lipulaeval, Põlva Servitil, sportlikult kõige kõrgemaid eesmärke saavutada!

Ervin Toots

Toetame Ervin Tootsi, kes on Eesti Strongmani ala tipp-esindaja. Mees käib võistluselt võistlusele meie riiki esindamas. Ette on näidata laitmatu distsipliin, head tulemused ja rammumehe süda on samuti õige koha peal: ta panustab aktiivselt heategevusse.

Loodame, et meie panus on see, mis viib Ervinii ta eesmärgini: olla maailma tugevaim mees!Jalgpallur Andreas Vaher

Andreas Vaher sai meie toetuse 2021. aastal, sest temas oli näha tõelist rahvusvahelist potentsiaali. Tänaseks mängibki 19. aastane jalgpalli talent Saksamaal, SC Freiburg U23 ridades ning valituks osutus noormees ka A-koondides.

Noored korvpalli tähed Tormi Joonatan Metsla ja Erik Makke

Rahvuskoondislaste seast jäid meile silma noored korvpallurid Tormi Joonatan Metsla ja Erik Makke. Toetuse abil alustasid talendid karjääriteed Itaalia korvpalli klubide ridades: Tormi (18.a) kuulub Itaalia Pistoa Basket 2000 meeskonda ja Erik Itaalia Novipiu Campus Piemonte klubi ridadesse.

Eesti korvikoondis Lihtsa │ Lina sidecar team

Toetasime Eesti koondist külgkorvide Rahvuste Krossil kaugel itaaliamaal Cingolis!

Tegu on ühe suurima külgkorvide motokrossi võistlusega maailmas ning eestlastele oli põneval spordialal osalemine esmakordne. Meeste seatud ambitsioonikas eesmärk kinnitada kodumaa korvikoondisega koht esiviisikus saigi heas sünergias tehtud!FC Tartu jalgpalliklubi

2015. aastast oleme FC Tartu meeskonda oma tööpere osaks pidanud. Ühise nõu ja jõuga liigume kindlate võitude ning kõrgliiga poole. 

FC Tartu esindaja Tauno Trink: “Eesti Metsameister, eesotsas oma juhtidega, on saanud asendamatuks toeks, kelleta ei kujutaks oma tegemisi enam ettegi. Peasponsori tugi on eriti oluline, sest noortejalgpall on meie klubis jõudnud ajajärku, mil klubi algusaegadest koos treeninud kasvandikud on koos üksikute kogenenumate mängumeeste toel valmis esindusmeeskonna  särki uhkusega kandma. Eriti hea on, et oleme suutnud Eesti Metsameistri juhid kaasata klubi tegevusse mitmel rindel, mistõttu näen üksiku rahasüsti asemel koostööd veel pikkadeks aastateks.”

Jalgpalliga suuremal või väiksemal määral terve elu seotud olnud Mart-Sander Mõts, üks Eesti Metsameistri omanikest, lisab: “Maailmas hoian pöialt Manchester Unitedile. Muidugi toetan jalgpalli ka kodumaal, eriti kodulinnas: Tammeka ja FC Tartu. Toimiv noortesüsteem ja jalgpallurite järelkasv annavad FC Tartule head eeldused 10a perspektiivis kõrgliigasse tõusta. Seda eesmärki toetada on ainult rõõm.”

2018. aastast liitus FC Tartu klubiga FC Helios, kelle toetamist on Eesti Metsameister jätkanud. 

Toeta Sina ka!

Hoogu juurde sulgpallur Mati Soole

 

Meil on 2019. ja 2020. aasta hooajal olnud au toetada ka sulgpallurit Mati Soo. 

Nõo Sulgpalliklubi ettevalmistusgrupis treenerina töötamise kõrvalt suutis Mati Soo Eesti seenioride meistrivõistlustel 35+ vanuseklassis üksikmängus hõbemedali ning paarismängus meistritiitli napsata!

Küsi nõu meie spetsialistide käest

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega.

Tasuta hinnapäring Tutvu meie tiimiga
Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Merli Lehis

E: merli@eestitaimekasvatus.ee

T: +372 5681 2668

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

    Teenus*

    *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

    Võta ühendust