Usume, et tugev ja hästi koolitatud meeskond on alustala meie kestvale edule, mistõttu oleme pühendunud, et igale töötajale pakkuda parimaid töötingimusi, psühholoogilist tuge ja võimalusi nii isiklikuks kui ka professionaalseks arenguks.

1on1 (üks-ühele) mentorlusprogramm

Eesti Metsameister lõi 7 aastat tagasi individuaalsed mentorlusprogrammid, mida täna võime uhkusega nimetada meie ettevõtte üheks oluliseks nurgakiviks. Tänasel päeval saab iga kollektiivi liige endale isiklikku mentori, kes on valmis neid juhendama ja toetama.

Programm hõlmab endas nii eraeluliste, kui tööalaste eesmärkide kaardistamist ja seadmist ning psühholoogilist tuge. Üheskoos analüüsitakse tugevusi ja nõrkusi. Olulist rõhku pannakse tehniliste oskuste arendamisele – aja planeerimine, distsipliin kui ka iseenda premeerimine.

Näeme, kuidas mentorlus meeskonnas loob usaldust, kasvatab enesekindlust, julgustab suhtlust ja aitab kaasa inimeste igakülgsele arengule.

Põhjalik koolitusprogramm

Iga töötaja, olenemata haridustasemest, läbib meiega liitudes põhjaliku koolitusprogrammi. Koolitused pole loodud vaid uute teadmiste omandamiseks, vaid tutvustamaks ettevõtte väärtuseid ja teguviise metsandussektoris.

Teadmised omandatakse metsamajandamise, metsauuendamise kui ka põllumajanduse teemal. Baasteadmised antakse ka kinnisvara turu analüüsimiseks. Oluline rõhk pannakse praktilisele analüüsile ja loogilisele mõtlemisele.

Programm sisaldab ka põhjalikku tööks vajalikku müügi- ja läbirääkimisekoolitust.

Miks me seda teeme?

Pea 12 aastane tööpraktika on tõestanud, et hästi koolitatud ja vaimselt toetatud kollektiiv loob aluse innovatsioonile ja suurte sihtide saavutamisele. Selline meeskond on võimeline ületama väljakutseid, leidma alati lahendusi ning tegutsema ühtse eesmärgi nimel. Lisaks parandab hea meeskonnatöö töötajate rahulolu ja motiveeritust, mis samuti suurendab tootlikkust ja ettevõtte edu.

Tekkis huvi?

Hetkel on avatud värbamisvoor, mille raames võtame vastu uusi tiimiliikmeid. 

Sarnased postitused

Kõik postitused
Uudised

Küsisime klientidelt tagasisidet

29 veebruar 2024

Eesti Metsameistril, kui ettevõttel, on alati soov kasvada ja areneda. Seetõttu on oluline mõista, mida kliendid arvavad meie teenustest. Tagasiside kogumine on võti selleks, et mõista oma sihtgrupi vajadusi ja ootusi ning seeläbi pakkuda paremat kogemust. Oluline samm teenuste kõrge kvaliteedi tagamiseks Kuulates oma klientide kogemusi, saame teavet ettevõtte tugevuste, kui ka nõrkuste kohta, misjärel...

Uudised

Euroopa kõige rohelisemaks metsandusettevõteks pürgiv Eesti Metsameister alustas koostööd GreenDealiga

11 jaanuar 2024

Jaanuari alguses lõime käed keskkonnasõbraliku ettevõtte GreenDealiga. Ettevõtte eesmärgid rohelisema tuleviku osas ühtivad Eesti Metsameistri pikaajaliste sihtidega ning uute puude istutamine on juba aastaid meile südamelähedane.

Uudised

AASTA KOKKUVÕTE: Milline oli Metsameistri 2023?

11 jaanuar 2024

2023. aasta on möödunud, klaasid on kokku löödud ning Eesti Metsameister võib uhkusega vaadata tagasi aastale, mis kujunes ettevõtte jaoks uuel moel eriliseks. Aasta näitas meile tõuse, kuid ka turuolukorrast tingitud varem nägemata mõõne, mis näitas selgesti meeskonna tõelist palet ja tugevust.

Kõik postitused

Küsi nõu meie spetsialistide käest

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega.

Tasuta hinnapäring Tutvu meie tiimiga
Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Merli Lehis

E: merli@eestitaimekasvatus.ee

T: +372 5681 2668

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

    Teenus*

    *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

    Võta ühendust