Usume, et tugev ja hästi koolitatud meeskond on alustala meie kestvale edule, mistõttu oleme pühendunud, et igale töötajale pakkuda parimaid töötingimusi, psühholoogilist tuge ja võimalusi nii isiklikuks kui ka professionaalseks arenguks.

1on1 (üks-ühele) mentorlusprogramm

Eesti Metsameister lõi 7 aastat tagasi individuaalsed mentorlusprogrammid, mida täna võime uhkusega nimetada meie ettevõtte üheks oluliseks nurgakiviks. Tänasel päeval saab iga kollektiivi liige endale isiklikku mentori, kes on valmis neid juhendama ja toetama.

Programm hõlmab endas nii eraeluliste, kui tööalaste eesmärkide kaardistamist ja seadmist ning psühholoogilist tuge. Üheskoos analüüsitakse tugevusi ja nõrkusi. Olulist rõhku pannakse tehniliste oskuste arendamisele – aja planeerimine, distsipliin kui ka iseenda premeerimine.

Näeme, kuidas mentorlus meeskonnas loob usaldust, kasvatab enesekindlust, julgustab suhtlust ja aitab kaasa inimeste igakülgsele arengule.

Põhjalik koolitusprogramm

Iga töötaja, olenemata haridustasemest, läbib meiega liitudes põhjaliku koolitusprogrammi. Koolitused pole loodud vaid uute teadmiste omandamiseks, vaid tutvustamaks ettevõtte väärtuseid ja teguviise metsandussektoris.

Teadmised omandatakse metsamajandamise, metsauuendamise kui ka põllumajanduse teemal. Baasteadmised antakse ka kinnisvara turu analüüsimiseks. Oluline rõhk pannakse praktilisele analüüsile ja loogilisele mõtlemisele.

Programm sisaldab ka põhjalikku tööks vajalikku müügi- ja läbirääkimisekoolitust.

Miks me seda teeme?

Pea 12 aastane tööpraktika on tõestanud, et hästi koolitatud ja vaimselt toetatud kollektiiv loob aluse innovatsioonile ja suurte sihtide saavutamisele. Selline meeskond on võimeline ületama väljakutseid, leidma alati lahendusi ning tegutsema ühtse eesmärgi nimel. Lisaks parandab hea meeskonnatöö töötajate rahulolu ja motiveeritust, mis samuti suurendab tootlikkust ja ettevõtte edu.

Tekkis huvi?

Hetkel on avatud värbamisvoor, mille raames võtame vastu uusi tiimiliikmeid. 

Sarnased postitused

Kõik postitused
Uudised

Eesti Metsameistri intervjuu Äripäevas

24 mai 2024

Möödunud kuul avaldati Äripäeva Raadio saates “Mets ja majandus” Eesti Metsameistri intervjuu ettevõtte erakordsest teekonnast metsandussektori üheks juhtivaks ettevõtteks. Saatejuht Toomas Kelti vestluspartneriteks olid Eesti Metsameistri kaasasutaja ja nõukogu esimees Taavi Lellep ning tegevjuht Joel Lobjakas. Käesolev blogipostitus võtab kokku intervjuu olulisemad punktid ka meie lugejatele.  Asutamine ja kasv 2012. aastal asutatud Eesti Metsameister on...

Uudised

Süsinikupargi loomine on suur samm rohelisema tuleviku suunas

24 mai 2024

Möödunud kuul jagasime infot Järvamaal toimuva Süsiniku Parkide avamisürituse osas. Nüüd, kui tööd on teostatud, räägime projektist, millest ka Eesti Metsameister osa oli, lähemalt. Miks on süsiniku sidumine keskkonna jaoks oluline? Kooliajast teame, et puu vajab kasvamiseks süsinikku, mida ta hangib õhus olevast süsi­happegaasist, mille tagajärjel eraldub meile vajalik hapnik. Samuti teame, et tänapäeva maailma...

Uudised

Maailma esimese süsinikreservi avamisüritus

25 aprill 2024

Juba sel laupäeval, 27. aprillil kell 13.00, toimub Järvamaal Paide vallas Kriieväljal mitte ainult Eesti vaid Maailma esimese Süsinik reservpargi avamisüritus. Skovest Networki kuuluv Eesti jätkusuutlikkuse iduettevõte GreenDeal on algatanud metsanduses revolutsiooni, luues uue metodoloogia süsiniku efektiivsemaks sidumiseks. See uuenduslik lähenemine võimaldab paremini ära kasutada metsade süsiniku sidumise potentsiaali, aidates sellega kaasa globaalsete kliimaeesmärkide saavutamisele...

Kõik postitused

Küsi nõu meie spetsialistide käest

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega.

Tasuta hinnapäring Tutvu meie tiimiga
Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Merli Lehis

E: merli@eestitaimekasvatus.ee

T: +372 5681 2668

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

    Teenus*

    *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

    Võta ühendust