Financial Times (ft.com) reastab igal aastal koostöös Statistaga Euroopa 1000 kõige kiiremini kasvavat ettevõttet, võttes arvesse nende aastatepikkuse kogutootlikkuse kasvu (CAGR). Selle aasta nimekiri hõlmab perioodi 2019-2022 ning iseloomustab seeläbi hästi, kuidas ettevõtted tulid toime Covid-19 pandeemia ja sellele järgnenud majandushäiretega.

Sel aastal pälvisid Eesti firmadest tunnustuse Bunker Partner, Dipperfox, MRPeasy ja Eesti Metsameister. Edetabelisse on läbi aegade pääsenud Eestist vaid 17 ettevõtet ning nende seast on eriline tunnustus saavutatud mitmel korral vaid neljal ettevõttel – Boltil, Bunker Partneril, Dexatelil ja Eesti Metsameistrer OÜ-l.


Tartu firma Eesti Metsameister, olles ainus tunnustuse pälvinud metsandusettevõte, näitab teist korda valituks osutununa ettevõtte püsivat kasvutrendi ja järjepidevat pühendumust kõrgetasemelisele teenusele, seda ka rasketes majandusoludes. “Neli aastat tagasi, kui esimene kord selle tunnustuse välja teenisime, tundus see uskumatu. Veel uskumatum tundub saavutus sel korral – arenetud on palju, kuid keerulistel aegadel keskendud ikka rohkem proovikivide ületamisele,” kommenteerib ettevõtte juhatuse liige Tauno Trink. “See tunnustus annab kinnitust, et teeme õiget asja. See on meie meeskonna pühendumuse ja visaduse tulemus, kes on järjepidevalt vastu võtnud väljakutseid ja ära kasutanud strateegilisi kasvuvõimalusi. Kindlasti tulevad ka järgmised 5 aastat Eesti Metsameistris tugeva kasvuga” lisab Trink.

Eesti Metsameister käsitleb metsamajandamist kui tervikut, pühendudes keskkonnasõbralikule metsamajandamisele ja uute metsade rajamisele nii Eestis kui välismaal.

Pandeemia järelmõjud, kõrge inflatsioon ning Ukraina konflikti põhjustatud energiakriis esitasid ettevõtetele Euroopas suuri väljakutseid. Siiski on sellistes rasketes oludes tegutsenud ettevõtted nagu Eesti Metsameister näidanud vastupidavust ja paindlikkust, mis on viinud nad Euroopa ettevõtluse tipptasemele. “Tegelikult väärivad tunnustust kõik 4 Eesti ettevõtet, kes see aasta edetabelisse pääsesid. Oma silmapaistva tulemuslikkuse ja innovatsiooniga ollakse teerajajateks ja ettevõtlusliku edu sümboliteks, “ arvab Nõukogu esimees Taavi Lellep.

Sarnased postitused

Kõik postitused
Uudised

Maailma esimese süsinikreservi avamisüritus

25 aprill 2024

Juba sel laupäeval, 27. aprillil kell 13.00, toimub Järvamaal Paide vallas Kriieväljal mitte ainult Eesti vaid Maailma esimese Süsinik reservpargi avamisüritus. Skovest Networki kuuluv Eesti jätkusuutlikkuse iduettevõte GreenDeal on algatanud metsanduses revolutsiooni, luues uue metodoloogia süsiniku efektiivsemaks sidumiseks. See uuenduslik lähenemine võimaldab paremini ära kasutada metsade süsiniku sidumise potentsiaali, aidates sellega kaasa globaalsete kliimaeesmärkide saavutamisele...

Uudised

Küsisime klientidelt tagasisidet

29 veebruar 2024

Eesti Metsameistril, kui ettevõttel, on alati soov kasvada ja areneda. Seetõttu on oluline mõista, mida kliendid arvavad meie teenustest. Tagasiside kogumine on võti selleks, et mõista oma sihtgrupi vajadusi ja ootusi ning seeläbi pakkuda paremat kogemust. Oluline samm teenuste kõrge kvaliteedi tagamiseks Kuulates oma klientide kogemusi, saame teavet ettevõtte tugevuste, kui ka nõrkuste kohta, misjärel...

Uudised

Eesti Metsameister investeerib oma töötajatesse

29 veebruar 2024

Usume, et tugev ja hästi koolitatud meeskond on alustala meie kestvale edule, mistõttu oleme pühendunud, et igale töötajale pakkuda parimaid töötingimusi, psühholoogilist tuge ja võimalusi nii isiklikuks kui ka professionaalseks arenguks. 1on1 (üks-ühele) mentorlusprogramm Eesti Metsameister lõi 7 aastat tagasi individuaalsed mentorlusprogrammid, mida täna võime uhkusega nimetada meie ettevõtte üheks oluliseks nurgakiviks. Tänasel päeval saab...

Kõik postitused

Küsi nõu meie spetsialistide käest

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega.

Tasuta hinnapäring Tutvu meie tiimiga
Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Merli Lehis

E: merli@eestitaimekasvatus.ee

T: +372 5681 2668

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

    Teenus*

    *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

    Võta ühendust