Igal aastal avalikustab Äripäev TOP 1000 kõige edukamat ettevõtet ning suure rõõmuga teatame, et Eesti Metsameister on välja teeninud auväärse 123. koha Äripäeva TOP edetabelis! Ehkki esi saja hulkka me ei mahtunud on saavutus meile märkimisväärne. 

Nimelt olime möödunud aastal avalikustatud listis 402. positsiooni omanikud, mis näitab aastaga saavutatud olulist kasvu! On uskumatu näha oma nime eespool suurettevõtetest nagu A Le Coq, metsandushiiglane Stora Enso, Elisa ja Big Bank. See tunnustus on meile suureks auks ning kinnitab meie visadust ja pühendumust metsatööstuse tipptasemele.

“Eestis tegutses 2022.a kokku 148 648 ettevõttet ja olla valitud esimese 1000 sekka on märkimisväärne. Veel märkimisväärsem on teha võrreldes aastaga 279 kohaline tõus platseerudes viimases edetabelis lausa 123.ndal kohal!” rõõmustab ettevõtte tegevjuht Tauno Trink ja tunnistab, et on paratamatu, et süües kasvab isu ja tahaks enamat, aga usub, et kui saavutada meeskondlikult seatud sihid ja pakkuda veel paremat teenust oma vanadele ja uutele klientidele, jääda lojaalseks oma koostööpartneritele, siis saavutatakse ka uued kõrgused kindla käeliselt! “Üks suurimaid kordaminekuid ja investeeringuid oli kindlasti meie tütarettevõtete Eesti Metsameistri Taimekasvatus OÜ uue taimlahoone 2.0 avamine, mis suurendab aastast tootmisvõimekust kuni 4,4 miljonini taimeni ja on väga suur samm edasi, “ tunneb Trink uhkust.

Tahame avaldada sügavat tänu oma suurepärasele meeskonnale, kelle järjepidev pühendumus ja kõrgetasemeline töö on meid seniste saavutusteni toonud. Samuti soovime tänada kõiki kliente, kes oma vara või sellega majandamise on Eesti Metsameistri pere kätesse usaldanud! Aitäh ja head uut aastat!

Sarnased postitused

Kõik postitused
Uudised

Euroopa kõige rohelisemaks metsandusettevõteks pürgiv Eesti Metsameister alustas koostööd GreenDealiga

11 jaanuar 2024

Jaanuari alguses lõime käed keskkonnasõbraliku ettevõtte GreenDealiga. Ettevõtte eesmärgid rohelisema tuleviku osas ühtivad Eesti Metsameistri pikaajaliste sihtidega ning uute puude istutamine on juba aastaid meile südamelähedane.

Uudised

AASTA KOKKUVÕTE: Milline oli Metsameistri 2023?

11 jaanuar 2024

2023. aasta on möödunud, klaasid on kokku löödud ning Eesti Metsameister võib uhkusega vaadata tagasi aastale, mis kujunes ettevõtte jaoks uuel moel eriliseks. Aasta näitas meile tõuse, kuid ka turuolukorrast tingitud varem nägemata mõõne, mis näitas selgesti meeskonna tõelist palet ja tugevust.

Uudised

Tervisepäev metsameistri kollektiivile

23 november 2023

Oma tervise- ja arengupäevi kokku pannes proovime kaasata aktuaalseid teemasid, mis meid kõiki inimestena puututavad. Kutsume alati külla oma ala spetsialistid, kes sisustavad meie päeva põnevate loengute ja töötubadega.

Kõik postitused

Küsi nõu meie spetsialistide käest

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega.

Tasuta hinnapäring Tutvu meie tiimiga
Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Merli Lehis

E: merli@eestitaimekasvatus.ee

T: +372 5681 2668

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

    Teenus*

    *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

    Võta ühendust