Oleme Eesti kõige kiiremini kasvav metsandusettevõte!

 • Financial Times Euroopa FT1000 tuhande kõige kiiremini areneva Euroopa ettevõtte seas ja kolmel viimasel aastal Äripäeva Gasell
 • Eesti erametsaomanike eelistatuim partner, kes kehtestab pidevalt uusi standardeid ja omab eri valdkondade parimaid spetsialiste ja koostööpartnereid
 • 43500 konsultatsiooni aastas räägivad iseenda eest olles seeläbi vaieldamatult metsanduskompleksteenuse pakkuja nr 1!
 • Metsanduse uus põlvkond! Meil töötavad inimesed pole lihtsalt kollektiiv vaid nooruslik ühtehoidev meeskond. Meie jaoks on oluline, et inimene tunneks enda kuulumist meeskonda liikudes koos ühiste ambitsioonikate eesmärkide suunas!
Tutvu meie inimestega
 • Harime maaomanike teadmisi jätkusuutlikust loodussõbralikust metsamajandamisest tagades Eesti oluliseima maavara säilimise ka järgmistele põlvkondadele
 • Kanname rohelise ettevõtte kuvandit. Meie lähituleviku eesmärk on iga raiutud puu asemele vähemalt 10 istikut istutada. Oleme üks väheseid ettevõtteid Eestis, kes sel moel oma tegevust eesmärgistab ja mõtestab
 • Korraldame regulaarseid ühisüritusi. Meie metsaistutustalgud, suve- ja talvepäevad on “meie” tunnet ühendavad
 • Toetame heategevusprojekte ja aktiivsete ning tervislikke eluviise propageerivaid ühendusi ja noorsportlasi
Kandideeri juba täna!

Meie pakkumine Sulle

 • Haarav karjäärivõimalus tipptasemel konsultatsiooni läbirääkimiste omandamiseks metsandust puudutavates küsimustes
 • Põhjalik väljaõpe metsandusalal ning tipptasemel müügi-ja läbirääkimiskoolitused
 • Mentorlus ja personaalne coaching regulaarsete 1on1 arenguvestluste näol
 • Parimad võimalikud tööriistad ja tehnilised lahendused tööülesannete täitmiseks 
 • Võimalus saada osa eriprojektidest ja osaleda meeskonda motiveerivates väljakutsetes ja treeningutes
 • Töötulemustele vastav töötasu ning erinevad lisateenimisvõimalused
 • Regulaarsed firmasisesed talk-show’d edukate Eesti ettevõtjatega
 • Vinge pere-ja loomasõbralik töökeskkond kaunil Emajõe kaldal koos väga paindliku tööajaga
 • Olla igapäevaselt ümbritsetud edumeelsete inimestega
 • Tööd Eesti kõige perspektiivikamas sektoris – metsanduses

Sinult ootame

 • Kõige olulisem on Sinu suhtumine, pühendumus ning tugev tööeetika
 • Oskus pidada läbirääkimisi kõige kõrgemal tasemel uute ja olemasolevate klientidega ning hallata igapäevast kliendibaasi
 • Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil, metsandusalased teadmised, müügialane väljaõpe ning turustamisalane kogemus
 • Oled tulemustele orienteeritud ja investeerid siinset aega maksimaalselt eesmärgipäraselt

 

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sa otsid uut või oma elu esimest tõsist väljakutset ja oled valmis ennast proovile panema ning väljuma rutiinsest mugavustsoonist. Kui tunned, et eelpool kirjeldatud ootused kirjeldavad Sind, siis anna endast julgelt märku.

Võta meiega ühendust, lepime kokku aja kohtumiseks kirjutades info@eestimetsameister.ee või helistades +372 5663 2969.

ÄRA ROHKEM EDASI OTSI. SINU UUS TÖÖKOHT ON MEIE JUURES!

Kliendid meist

Jaan Varusk

Tubli töö! Metsandusalaselt sain tükk maad targemaks, Andreas oskas nii hästi nõu anda ja näha kohe, et teab oma valdkonda -selges eesti keeles seletas kõik lahti. Abikaasa oli ka kogu protsessi juures ja on sama meelt. Olen varasemalt ka palju kokku puutunud nende “metsa tahtjatega”, aga olen üsna valiv ja tundlik inimene ja hääletoonist kohe tunneb ära, kas sobib selle inimesega asju ajada - Andreasega väga hea klapp ja mugav suhelda lihtsas keeles. Minu käest on küsitud, kellega tegin kinnistu tehingu ja olen edasi soovitanud omadele.

Linda Rits

Pakkumisi oli teisi ka, aga nõunik Martin seletas mulle hästi lahti kuidas ja kui palju hinda see maa väärt on, asjaajamine sujus kiirelt ja varsti jõudsimegi juba notarisse.

Siim Alpius

Raunoga meil sujus hästi kõik, uuris mulle välja teede ligipääsu kohta ja ajas asju põhjalikult, personaalselt - polnud peale surutud.

Elli Kasearu

Kõik meeldis! Asjaajamine oli eriti kiire ning rahasummaga jäin rahule. Olen juba Eesti Metsameistrit soovitanud oma tuttavatele ning teeksin ka ise edaspidi koostööd. Kogu tehingu protsess käis kiiresti ning kõik oli arusaadav. Väga meeldiv koostöö!

Marek Mägi

Saarte Metsamajanduse OÜ

Valdkonnas, mis on pidevas muutuses, oleme leidnud omale partneri Eesti Metsameister OÜ näol, kes hoiab end kõigega kursis. Nendega koostöö tegemine on alati positiivne, sest ka nemad on valmis tegema lisasammu, et pakkuda parimat võimalikku teenust. Kvaliteeti hoida suudavad paljud aga seda pidevalt tõsta vähesed. Seepärast on meil hea meel astuda sama sammu nendega ja aina kõrgemale.

Margus Viiklaid

Marrek Puit OÜ

Iga ettevõte, kellega koostööd teed, peab alati olema usaldusväärne ja kelle sõna ka midagi maksab. Eesti Metsameister OÜ puhul ei pea me kahtlema või üle kontrollima ühtegi objekti, mille ette võtame. See hoiab aega kokku ja kiirendab protsessi nii meie kui ka kliendi jaoks. Sedasorti koostöö saavutamine on pigem erandlik ning meil on hea meel, et oleme leidnud metsanduse maastikul sedavõrd asjaliku partneri, kelle väärtused meie omadega ühtivad.

Kerstin Pilt

Mulle linnainimesena tundub raielank ehk ikka pisut võõras, kuid tegelikkuses vigu polnud - rööpaid ei jäänud ja raietöö korralik. Kogu protsessi kõige positiivsem pool oli istutus - see oli minu jaoks väga mugav ja jäin väga rahule. Noored puud kasvavad ja teen ka heameelega tulevikus teiega koostööd!

Joel Sarv

Saime mõistlikel tingimustel kaubale - mul oli asjaga pisut kiire ja väljapakutud kompleksteenuse kombinatsioon sobis. Raietöö kvaliteet oli hea, laoplats asus naabri krundil ja ka temalt nurinaid kuulnud pole - väike oksasodi, mis jäi, sai ise ära põletatud! Istutustöödest teatati ilusti ette ja töö käis kiirelt - mõni taim läks ka välja, kuid ma arvan, et see on tavapärane.

Urve Helmelaid

Erinevate metsafirmade helistajaid oli palju, kuid Eesti Metsameister tundus mulle kõige usaldusväärsem - tööd me ise ei oleks nagunii ära teinud ja nende poolne pakkumine oli hea. Raietöödega jäin väga rahule ja kompleksteenuse raames istutatud taimed kasvavad ka ilusti! Teeks ka tulevikus koostööd, kui need istutatud kuused vaid kiiremini kasvaks!

Tõnu Tõemets

Erametsaomanik

Pakkumine oli hea ja aeg õige! Pretensioone ei ole, kõik tehti korralikult ära. Muretsesin teede pärast, kuid nendega õnneks ei juhtunud midagi! Istutusega olen samuti rahul. Midagi uut planeerin, siis võtan kindlasti ühendust!

Peeter Alep

Oli õige aeg majandada - Eesti Metsameistri pakkumine oli kõige sobivam ja nii see läks. Kaalukeeleks sai raie juurde pakutav metsauuendus. Tehtud istutustöö tundub väga normaalne - olen ka ise kunagi istutanud ja siin midagi ette heita pole. Viie palli skaalal annaksin tugevad 4 punkti, sest oksad on veel purustamata, kuid kui põllult vili saab koristatud, saab ka see tehtud!

Marje Kuntur

Nõuniku jutt oli väga adekvaatne ja jõudsime koos järelduseni, et on õige aeg majandada. Olin raietööde ajal koguaeg lähedal - brigaad oli tore ja kõik sai tehtud nii nagu kokku lepitud! Sügisel tehti ka istutus ja kevadel tundus, et lähevad ilusti kasvama! Kõik korras!

Marika Väli

Pretensioone pole ja töö sai tehtud nii nagu kokkulepitud. Istutuse osas tundus ka kõik korras olevat ja oleme rahul. Viie palli süsteemis annaks 5!

Siivi Rätsep

Võtsite minuga õigel ajal ühendust - majandamise plaan oli juba olemas! Üldiselt võib raiega rahule jääda - harvester vigastas mõnd seemnepuud. Esmasel vaatlusel oli istutus ka väga korralikult tehtud - lähen vaatan sügisel uuesti. Teeksin koostööd ka tulevikus, kuid enam pole suurt miskit teha - tuttavatele soovitan Eesti Metsameistrit ikka!

Reesi Roosilill-Juur

Kogu tööprotsess oli väga kiire ja sujuv. Pinnas oli küll pehme, kuid suuri rööpaid maha ei jäänud. Raiele järgnes istutus, mis pool aastat hiljem kontrollides kasvas ilusti - kevadel lähen vaatan uuesti!

Mart Leemets

Eesti Metsameistri kasuks otsustasin, sest nad pakuvad täisteenust ja korralikke lepinguid. Peale raietöid sai oksad hästi koristatud ja vaatepilt jäi viisakas. Peale seda teostas ettevõte korraliku istutuse, mis sügisesel vaatlusel oli ka ilusti kasvama läinud. Ühtegi halba sõna ei ole!

Arvo

Jaa, tõepoolest jäin väga rahule nõuniku tööga, kiire ja läbipaistev. Kõik sai korda aetud nii nagu vaja. Välja sai kaubeldud ka korralik hind, mida soovisime! Igaljuhul soovitan ka tuttavatele edaspidi.

Heino Kõks

Mulle meeldis suhtlus Eesti Metsameistri nõunik. Jäin igati rahule - kiire ja läbipaistev asjaajamine ning ka hinnaga igati rahul!

Helgi Jalas

Erametsaomanik

Jäin väga rahule nõuniku tööga, nuriseda pole siin midagi. Eriti meeldis autojuht, kes notarisse sõidutas ja oli väga tore ja viisakas. Hindeks 10 / 10!

Anne Mustahallikas

Kõik sai sujuvalt tehtud, pole ühtegi halba sõna öelda. Jäin igati rahule Eesti Metsameistri tööga. Kenasti selgitati kõik protsess lahti. Soovitaks ka teistele!

Elmar

Väga meeldiv kliendikogemus, jäime küll rahule igati. Saime soovitud ja korraliku hinna. Kõik toimis nii nagu sai kokkulepitud ja hästi seletati lahti. Soovitaksin ka teistele maaomanikele, kes kaaluvad kinnistu müüki.

Malle

Kliendikogemuse mõttes jäin Rauno tööga väga rahule, selgitas põhjalikult kogu protsessi ja hind kujunes lõpuks selliseks, millega võis tehingu ära teha. Soovitaksin ka tuttavatele, tegelikult on mul veel mitmed tuttavaid, kes on juba teie firmat kasutanud ja rahule jäänud. Pakkusin müügiks ka juba teist oma kinnistut.

Tiiu R.

Mul on väga pikaaegne kogemus (mitu aastat) helistajatega, kes soovivad metsa - on niisama jutumehi, on nahhaale ja siis helistas Kaarel - väga viisakas, kultuurne , polnud peale pressiv, justkui hele täht sünges taevas! Tema jäi korrektseks lõpuni ,asjaajamine igati korrektne ja kannatlik! Kui läheb uuesti müügiks, siis võtan ühendust, sest Kaarel on haruldus!

Heiki Tomson

Ei kurda üldse, olen ka väga suure kogemusega nende helistajate osas, kuid Kaarliga jäin tõesti rahule.Helistas õigel hetkel, kui oli müügihuvi. Hea on leida teenusepakkuja, kel on nii sarnased vaated ja põhimõtted elust.

Andrus Adamson

Ei saa kurta, Rauno seletas kõik protsessi lahti, sain tehtud raietööde osas ka kvaliteediraporti kätte ja kogu info, lisaks tehti metsauuendus - pole veel jõudnud kohale vaatamagi. Töö kiire ja korralik.

Denis Mežennõi

Olin müügipakkumisi võtnud juba tükk aega, ja meeldis suhtlus Henriga, sest see oli alati pädev, läbipaistev ja seejuures oluline aspekt, et kõik asjad tehti ette-taha ära, ise ei pidanud midagi muretsema - sellist teenust ma tegeltikult otsisingi. Teinekordki pöördun Eesti Metsameistri poole ja täitsa julgen soovitada! Kusjuures, tuli ka paremaid pakkumisi, aga antud kliendikogemus ja koostöö kaalus üle selle.

L. U.

Meeldis kiire ja läbipaistev asjaajamine, kõik kuidagi toimis õigel ajal, ja hinnaga jäin väga rahule, sest too hetk pakuti turu parimat Eesti Metsameistrist.

Helle Andreas

Jäin Andrease tööga tõesti rahule, ta seletas piisavalt hästi kõik lahti ja saime ka soovitud hinna, seda mõlema tehingu korral. Pole vähimatki põhjust nuriseda.

Mati Ali

Taavi seletas hästi lahti kuidas hind kujunes, lihtne ja läbipaistev tegutsemine, aitas meid kogu asjaajamise protsessiga, sest protsess ise oli väga pikk, ja muuhulgas ka sõidutas meid kuhu tarvis. Kuna endal oli nagunii müügihuvi siis, määrav oli muidugi see, et pakuti turu parimat hinda!

Küsi nõu meie spetsialistide käest

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega.

Tasuta hinnapäring Tutvu meie tiimiga
Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Merli Lehis

E: merli@eestitaimekasvatus.ee

T: +372 5681 2668

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

  Teenus*

  *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

  Võta ühendust