Eesti Metsameistril, kui ettevõttel, on alati soov kasvada ja areneda. Seetõttu on oluline mõista, mida kliendid arvavad meie teenustest. Tagasiside kogumine on võti selleks, et mõista oma sihtgrupi vajadusi ja ootusi ning seeläbi pakkuda paremat kogemust.

Oluline samm teenuste kõrge kvaliteedi tagamiseks

Kuulates oma klientide kogemusi, saame teavet ettevõtte tugevuste, kui ka nõrkuste kohta, misjärel toimub analüüs. Analüüsi tulemusel saame luua strateegia täiustuste tegemiseks enne, kui suured probleemid tekivad. Selline teguviis aitab ära hoida ka avalikku kahju, sest klient ei tunne end probleemide korral üksinda.

Tööandjana tõmbame kliendikogemuste põhjal paralleele ka meeskonnaliikmete kui ka koostööpartnerite pädevusele: millised tunded valitsevad maaomanikul peale teenuse saamist peegeldab selgelt meie töö kvaliteeti. Hea tagasiside on oluline ka metsandusnõunikele iseendile, mis suurendab motivatsiooni ja missioonitunnet.

Klientide avalik tagasiside suurendab usaldusväärsust

Avalikud arvustused ja tööde tagasiside aitab ettevõttel luua usaldusväärset mainet ja brändi. Oleme oma kodulehele loonud nii metsatööde portfoolio koos piltidega, kui ka tagasisidede lehe.

Eesti Metsameister mängib pikaajalist mängu

Meie ettevõtte strateegia ei ole kunagi olnud turul lühiajaliselt kiiret tulu teenida. Nii meie arenguloos, kui ka pakutavates teenustes peegeldub samm-sammuline areng paremuse suunas. Teadmine, et meie teenus on kvaliteetne, on meile sama oluline, kui rahulolevad kliendid.

Kirjuta meile info@eestimetsameister.ee

Sarnased postitused

Kõik postitused
Uudised

Eesti Metsameister investeerib oma töötajatesse

29 veebruar 2024

Usume, et tugev ja hästi koolitatud meeskond on alustala meie kestvale edule, mistõttu oleme pühendunud, et igale töötajale pakkuda parimaid töötingimusi, psühholoogilist tuge ja võimalusi nii isiklikuks kui ka professionaalseks arenguks. 1on1 (üks-ühele) mentorlusprogramm Eesti Metsameister lõi 7 aastat tagasi individuaalsed mentorlusprogrammid, mida täna võime uhkusega nimetada meie ettevõtte üheks oluliseks nurgakiviks. Tänasel päeval saab...

Uudised

Euroopa kõige rohelisemaks metsandusettevõteks pürgiv Eesti Metsameister alustas koostööd GreenDealiga

11 jaanuar 2024

Jaanuari alguses lõime käed keskkonnasõbraliku ettevõtte GreenDealiga. Ettevõtte eesmärgid rohelisema tuleviku osas ühtivad Eesti Metsameistri pikaajaliste sihtidega ning uute puude istutamine on juba aastaid meile südamelähedane.

Uudised

AASTA KOKKUVÕTE: Milline oli Metsameistri 2023?

11 jaanuar 2024

2023. aasta on möödunud, klaasid on kokku löödud ning Eesti Metsameister võib uhkusega vaadata tagasi aastale, mis kujunes ettevõtte jaoks uuel moel eriliseks. Aasta näitas meile tõuse, kuid ka turuolukorrast tingitud varem nägemata mõõne, mis näitas selgesti meeskonna tõelist palet ja tugevust.

Kõik postitused

Küsi nõu meie spetsialistide käest

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega.

Tasuta hinnapäring Tutvu meie tiimiga
Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Merli Lehis

E: merli@eestitaimekasvatus.ee

T: +372 5681 2668

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

    Teenus*

    *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

    Võta ühendust