Eesti Metsameistri kollektiivis on traditsiooniks saanud arengupäevad. Korraldame neid aastas 1-2 korda, valides igal korral välja teema, mida jälgida. Möödunud aastal keskendusime tugevalt investeerimisele, mistõttu nimetasime korraldatud päeva Rahatarkusepäevaks. Sel korral valisime teemaks igaühe vundamendi tugevdamise ja korraldasime mahuka tervisepäeva.

Koostasime kava võttes arvesse aktuaalseid teemasid nii vaimse-, kui füüsilise tervise osas. Kutsusime külla oma ala spetsialistid, kes sisustasid tervisepäeva põnevate loengute ja töötubadega.

Tervisepäeva külalised:

 • Idamaade ravi ekspert – Hindrek Vou
 • Immuunsüsteem, haigusperioodide ennetus – erakorralise meditsiini arst Siim Rinken
 • Toitumisekspert – Elis Nikolai-Vendla
 • Mentaalne tervis – kliiniline psühholoog Karina Karis
 • Sport, füüsis ja puhkus – Margus Ader

Hindrek Vou – “Terves kehas, terve vaim”

Hindrek Vou on Tartus tuntud idamaade ravi ekspert, kes aitab inimesi läbi erinevate massaživõtete ja meditatsiooni. Sek korral keskenduti alternatiivmeditsiini praktilistele võtetele ja hingamistehnikatele, mis aitavad stressi ning ärevust maandada. Tutvusime ka keha valupunktidega, mille abil  leevendada pinget ja valu. Koos kollektiiviga tehti läbi põnevaid harjutusi.

Siim Rinken – Immuunsüsteem ja haigusperioodide ennetus

Erakorralise meditsiini arst Siim Rinken jagas, kuidas toetada immuunsüsteemi ja ennetada haigusperioode. Tugev immuunsüsteem ei ole hea ainult hooajaliste viirushaiguste ennetamiseks vaid hoiab ära ka tõsisemad tervisemured. Tema etteaste oli mitte ainult hariv, vaid ka äärmiselt kaasahaarav ning pakatas kogemustepagasist.

Elis Nikolai-Vendla – Tervislik toitumine

Elis Nikolai-Vendla õpetas meile, kuidas tervislikult toituda. Väga paljud suhtuvad toitu, kui emotsioonide leevendajasse, mis varjutab tegelikku põhimõtet: “Toit peaks meile energiat andma, mitte võtma”. Kogu Eesti Metsameistri kollektiiv hindab tervislikku eluviisi ning peab toitumist väga oluliseks osaks kogu tervikust.

Karina Karis – Mentaalne tervis ja stressi maandamine

Kliiniline psühholoog Karina Karis tegi põhjaliku esitluse ärevusest ja tööstressist ning jagas praktilisi viise, kuidas nendega toime tulla. Loeng lõppes töötoaga, kus gruppidena arutati läbi esile kerkinud teemasid ja jagati isiklikke murekohti, et neile tähelepanu pöörata.

Margus Ader – Tasakaal spordi, füüsise ja puhkuse vahel

Margus Aderi loeng “Kuidas leida tasakaal spordi, füüsise ja puhkuse vahel” oli kollektiivi üks lemmikutest. Margus jagas mitte ainult teadmisi, vaid ka isiklikke kogemusi ja saavutusi. Mees rõhutas tugevalt, kuidas tasakaalu leidmine elus on üks olulisemaid tegureid, et jõuda kaugele.

Tegu oli tõeliselt meeldejääva ja teadmisterohke päevaga, kus jagati praktilisi nõuandeid ja inspireerivaid lugusid. Eesti Metsameister soovib saabuva talve raames kõigile tugevat tervist. 

Millest võiksime rääkida järgmisel arengupäeval? Kas tead kedagi, keda võiksime kutsuda järgmist töötuba läbi viima? Kirjuta meile info@eestimetsameister.ee.

Sarnased postitused

Kõik postitused
Uudised

Euroopa kõige rohelisemaks metsandusettevõteks pürgiv Eesti Metsameister alustas koostööd GreenDealiga

11 jaanuar 2024

Jaanuari alguses lõime käed keskkonnasõbraliku ettevõtte GreenDealiga. Ettevõtte eesmärgid rohelisema tuleviku osas ühtivad Eesti Metsameistri pikaajaliste sihtidega ning uute puude istutamine on juba aastaid meile südamelähedane.

Uudised

AASTA KOKKUVÕTE: Milline oli Metsameistri 2023?

11 jaanuar 2024

2023. aasta on möödunud, klaasid on kokku löödud ning Eesti Metsameister võib uhkusega vaadata tagasi aastale, mis kujunes ettevõtte jaoks uuel moel eriliseks. Aasta näitas meile tõuse, kuid ka turuolukorrast tingitud varem nägemata mõõne, mis näitas selgesti meeskonna tõelist palet ja tugevust.

Uudised

Eesti Metsameister saavutas auväärse koha Äripäeva TOP edetabelis

11 jaanuar 2024

Igal aastal avalikustab Äripäev TOP 1000 kõige edukamat ettevõtet ning suure rõõmuga teatame, et Eesti Metsameister on välja teeninud auväärse koha Äripäeva TOP edetabelis, mille üle uhkust tunda!

Kõik postitused

Küsi nõu meie spetsialistide käest

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega.

Tasuta hinnapäring Tutvu meie tiimiga
Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Merli Lehis

E: merli@eestitaimekasvatus.ee

T: +372 5681 2668

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

  Teenus*

  *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

  Võta ühendust