2023. aasta on möödunud, klaasid on kokku löödud ning Eesti Metsameister võib uhkusega vaadata tagasi aastale, mis kujunes ettevõtte jaoks uuel moel eriliseks. Aasta näitas meile tõuse, kuid ka turuolukorrast tingitud varem nägemata mõõne, mis näitas selgesti meeskonna tõelist palet ja tugevust.

Aasta tublimad 2023

Detsembrikuu lõpetasime ühise jõulupeoga, kus tunnustasime tublisid töötajaid. Kuulutasime välja Aasta Metsameistrite esikolmiku, Parima Metsauuendaja, Aasta Põllumehe ning ka Aasta Kinnisvaramagnaadi, kes on suutnud leida arvestatavat lisandväärtust väljaspool tööstusvaldkondi. Tänasime tiimijuhte, metsahindajaid- ja meistreid, kõige produktiivsemaid ja muidu eeskujulikke!

Veel parem kontroll metsas

Laiendasime oma meeskonda veel ühe metsakorraldaja näol. Korraldaja ülesandeks on kontrollida metsaseisukorda looduses koha peal ning edastada adekvaatne info metsamajandusosakonnale meile kontoris. Selline teguviis võimaldab meil hindade vormistamisel teha paremaid otsuseid ja tagada kõrge kvaliteet kõigis ettevõtte protsessides!

Uus kasvuhoone Eesti Taimekasvatuses

Eesti Metsameistrile on alati olnud oluline panustada ka oma metsataimlate arendamisse, mistõttu avasime tütarettevõttes pidulikult uue kasvuhoone, mis suurendab Eesti Taimekasvatuse aastase tootmisvõimekuse 4.4 miljonini. 

Suure-Rakke külla püstitatud uus taimlahoone on 11 meetrit kõrge, 25 meetrit lai ja 110 meetrit pikk. Juba praegu on kasvuhoonesse kosuma sätitud üle 1,1 miljoni taime, millest suurem osa on männid. Lisaks hakkasime 2023. aastal kasvatama ka sangleppa.

Äripäeva TOP ettevõte

Igal aastal avalikustab Äripäev TOP 1000 kõige edukamat ettevõtet. Meie meeskonna pühendunud töö järel kinnitasime kanna 123. positsioonil, liikudes aastaga kõrgemale 278 koha võrra!

Mis ootab ees?

Aastal 2024 jätkame me lati kõrgel hoidmist ja tempokalt kõrge kvaliteediga Eesti metsa majandamist. Planeeritud on ka värvata uusi liikmeid oma kollektiivi ridadesse ning sellega arendada veelgi uue põlvkonna metsamajandajaid! Keskendume tugevalt ettevõtluse ESG poolega, liitudes ühe sammuna GreenDeal uuendusliku projektiga, mille kohta saad lugeda SIIT.

Suur aitäh kõigile meie klientidele ja koostööpartneritele! Meie edu on tõepoolest üheskoos saavutatud. Jääme ootama uusi väljakutseid ja võimalusi, mida toob endaga kaasa alanud aasta!

Sarnased postitused

Kõik postitused
Uudised

Eesti Metsameistri intervjuu Äripäevas

24 mai 2024

Möödunud kuul avaldati Äripäeva Raadio saates “Mets ja majandus” Eesti Metsameistri intervjuu ettevõtte erakordsest teekonnast metsandussektori üheks juhtivaks ettevõtteks. Saatejuht Toomas Kelti vestluspartneriteks olid Eesti Metsameistri kaasasutaja ja nõukogu esimees Taavi Lellep ning tegevjuht Joel Lobjakas. Käesolev blogipostitus võtab kokku intervjuu olulisemad punktid ka meie lugejatele.  Asutamine ja kasv 2012. aastal asutatud Eesti Metsameister on...

Uudised

Süsinikupargi loomine on suur samm rohelisema tuleviku suunas

24 mai 2024

Möödunud kuul jagasime infot Järvamaal toimuva Süsiniku Parkide avamisürituse osas. Nüüd, kui tööd on teostatud, räägime projektist, millest ka Eesti Metsameister osa oli, lähemalt. Miks on süsiniku sidumine keskkonna jaoks oluline? Kooliajast teame, et puu vajab kasvamiseks süsinikku, mida ta hangib õhus olevast süsi­happegaasist, mille tagajärjel eraldub meile vajalik hapnik. Samuti teame, et tänapäeva maailma...

Uudised

Maailma esimese süsinikreservi avamisüritus

25 aprill 2024

Juba sel laupäeval, 27. aprillil kell 13.00, toimub Järvamaal Paide vallas Kriieväljal mitte ainult Eesti vaid Maailma esimese Süsinik reservpargi avamisüritus. Skovest Networki kuuluv Eesti jätkusuutlikkuse iduettevõte GreenDeal on algatanud metsanduses revolutsiooni, luues uue metodoloogia süsiniku efektiivsemaks sidumiseks. See uuenduslik lähenemine võimaldab paremini ära kasutada metsade süsiniku sidumise potentsiaali, aidates sellega kaasa globaalsete kliimaeesmärkide saavutamisele...

Kõik postitused

Küsi nõu meie spetsialistide käest

Eesti Metsameister võtab vastutuse kogu metsa elutsükli eest. Meiega koostööd tehes ei piirdu metsatööd vaid raiega.

Tasuta hinnapäring Tutvu meie tiimiga
Metsamajandus

Ats Loot

E: ats@eestimetsameister.ee

T: +372 5885 4523

Põllumajandus

Henri Loosaar

E: henri@eestimetsameister.ee

T: +372 5600 1861

Metsauuendus

Merli Lehis

E: merli@eestitaimekasvatus.ee

T: +372 5681 2668

Maaomanik, küsi meie spetsialistide käest tasuta nõu või hinnapäringut

    Teenus*

    *Kontrolli kas nõutud väljad on täidetud.

    Võta ühendust